Tabela unazë bizhuteri argjendi ari makinë saldim lazer YAG 100W 200W 300W 400W

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Referenca Gama Çmimi USD: 2000-5000
 • Numri Modeli: LXW-200 / 300W
 • Koha Lead: 3 ditë pune
 • Pagesa Term: T / T, Alibaba sigurimit të tregtisë, Union West; Payple, L / C.
 • Makine Size: 970mm * 600mm * 740mm (L * W H *)
 • Pesha Machine: 100 kg
 • Markë: LXSHOW
 • Garanci: 2 vjet
 • Transporti: Nga deti / Nga ajri / Sipas tokës
 • Detail Product

  Machine Shënoni

  Aplikimi dhe Mostrat

  karakter

  Pjesë Machine

  Teknologji Parametri

  kompania e Informacionit

  Hot Produkte

  dfd (3)

  Weldeing Makinë Bizhuteri / lazer dentare është posaçërisht për saldim bizhuteri lazer të një produkti, e përdorur kryesisht në flori, me bronz, çelik inox dhe argjendi stolitë e vrimë dhe vend blisters.This saldim saldim lazer është përdorur gjerësisht në bizhuteri, dentare, Advertisement fushë shenjë, perspektiva e tregut është e mirë.

  dfd (2)

  Saldator 1.Jewelry lazer është saktësi të lartë (madhesia 0.1-2mm spot) methold saldim dhe rreze lazer është shumë e hollë.
  2.Laser është i shpejtë, Frekuenca mund të arrijnë 20Hz.
  3. bizhuteri, syze kornizë, myk, dhëmbët dentare nevojë për saldim me lazer mënyrë që të ketë nyje bukur saldim.
  4.Jewelry Laser makinë saldim është përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e metaleve si ari, sillver, bronzi, aluminum.steel dhe titan!
  Saldim 5.Laser është produkt i ri, blerë këtë produkt mund të ju ndihmojë të fitojë të tregut të avancuar pastrim!
  Prodhimin 6.We furnizimit me energji elektrike të cilat kanë avantazh të madh në çmimet dhe pas shitjes shërbimi.
  Derë 7.Engineer për shërbimin derë.

  dfd (1)

  Emri i produktit

  Cheap 200W Portable Mini Spot Gold Silver Bizhuteri Laser Welding MachineFactory Price

  Numri i modelit.

  LXW150

  LXW200

  Laser Burimi

  Nd: YAG

  Laser gjatësi vale

  1064nm

  Fuqi e vlerësuar

  150W

  200W

  Laser Energy

  80J

  100J

  Pulse Width

  ≤20ms

  Pulse Frekuenca

  ≤50Hz

  Beam Diametri

  0.1-3.0mm

  Furnizimi me energji elektrike

  220V ± 10% / 50Hz dhe 60Hz compatible

  respektuar Sistemit

  mikroskop 10X

  Dhoma ndriçim

  LED llambat rrethit

  parametrat përmendësh

  10 grupe

  Mbrojtja Alert

  alert flow

  Gjuha Display

  Chinese / English

  Shield furnizimi me gaz

  Një linjë (Argon)

  Sistemi i ftohjes

  chiller ujë

  Konsumi i energjisë

  6.5 KW

  7.5 KW

  Saldim Chamber Përmasat

  340mm * 540mm * 180mm (L * W H *)

  Machine Përmasat

  Welder: 850mm * 500mm * 600mm (L * W H *)

  Chiller: 430 * 370 * 585mm (L * W * H)

  drejtimin Mjedisit

  5 ℃ -30 ℃, 5% -75% lagështi

  Pesha neto

  90kg

  dfs (1)

  b4effdf1 3568cac51 2d17ca401
  makinë Fiber saldim lazer për çelik inox metalike Tabela unazë bizhuteri argjendi ari makinë saldim lazer YAG Desktop të lirë bizhuteri china makinë saldim lazer

  Shiko më shumë >>>>>


  NA KONTAKTONI >>>>>


  2316

  Klikoni Këtu Na kontaktoni Për Mostër falas


 • Previous:
 • Next:

 • dfd (3)

  Weldeing Makinë Bizhuteri / lazer dentare është posaçërisht për saldim bizhuteri lazer të një produkti, e përdorur kryesisht në flori, me bronz, çelik inox dhe argjendi stolitë e vrimë dhe vend blisters.This saldim saldim lazer është përdorur gjerësisht në bizhuteri, dentare, Advertisement fushë shenjë, perspektiva e tregut është e mirë.

  dfd (2)

  Saldator 1.Jewelry lazer është saktësi të lartë (madhesia 0.1-2mm spot) methold saldim dhe rreze lazer është shumë e hollë.
  2.Laser është i shpejtë, Frekuenca mund të arrijnë 20Hz.
  3. bizhuteri, syze kornizë, myk, dhëmbët dentare nevojë për saldim me lazer mënyrë që të ketë nyje bukur saldim.
  4.Jewelry Laser makinë saldim është përdorur gjerësisht në të gjitha llojet e metaleve si ari, sillver, bronzi, aluminum.steel dhe titan!
  Saldim 5.Laser është produkt i ri, blerë këtë produkt mund të ju ndihmojë të fitojë të tregut të avancuar pastrim!
  Prodhimin 6.We furnizimit me energji elektrike të cilat kanë avantazh të madh në çmimet dhe pas shitjes shërbimi.
  Derë 7.Engineer për shërbimin derë.

  dfd (1)

  Emri i produktit

  Cheap 200W Portable Jewelry Mini Spot Gold Silver Laser Saldim Fabrika Machine Price

  Numri i modelit.

  LXW150

  LXW200

  Laser Burimi

  Nd: YAG

  Laser gjatësi vale

  1064nm

  Fuqi e vlerësuar

  150W

  200W

  Laser Energy

  80J

  100J

  Pulse Width

  ≤20ms

  Pulse Frekuenca

  ≤50Hz

  Beam Diametri

  0.1-3.0mm

  Furnizimi me energji elektrike

  220V ± 10% / 50Hz dhe 60Hz compatible

  respektuar Sistemit

  mikroskop 10X

  Dhoma ndriçim

  LED llambat rrethit

  parametrat përmendësh

  10 grupe

  Mbrojtja Alert

  alert flow

  Gjuha Display

  Chinese / English

  Shield furnizimi me gaz

  Një linjë (Argon)

  Sistemi i ftohjes

  chiller ujë

  Konsumi i energjisë

  6.5 KW

  7.5 KW

  Saldim Chamber Përmasat

  340mm * 540mm * 180mm (L * W H *)

  Machine Përmasat

  Welder: 850mm * 500mm * 600mm (L * W H *)

  Chiller: 430 * 370 * 585mm (L * W * H)

  drejtimin Mjedisit

  5 ℃ -30 ℃, 5% -75% lagështi

  Pesha neto

  90kg

  dfs (1)

  b4effdf1 3568cac51 2d17ca401
  makinë Fiber saldim lazer për çelik inox metalike Tabela unazë bizhuteri argjendi ari makinë saldim lazer YAG Desktop të lirë bizhuteri china makinë saldim lazer

  Shiko më shumë >>>>>


   

  NA KONTAKTONI >>>>>


  2316

  Klikoni Këtu Na kontaktoni Për Mostër falas