Klikoni për të parë videon

rreth lxshow

Jinan Lingxiu Laser, është themeluar në korrik 2004, zotëron më shumë se 500 metra katror hapësirë ​​kërkimore dhe zyre, më shumë se 32000 metra katrorë fabrika. Të gjitha makinat, kanë kaluar vërtetimin CE të Bashkimit Evropian, certifikatën amerikane të FDA dhe janë të çertifikuara me ISO 9001. Produktet shiten në SHBA, Kanada, Australi, Evropë, Azinë Juglindore, Afrikë etj., më shumë se 120 vende dhe zona, dhe furnizojnë shërbimin OEM për më shumë se 30 prodhime.Produktet tona përfshijnë të gjitha llojet e makinerisë prerëse me lazer 1.fibër/shënjimin/saldimin me laser/makinë gdhendje/pastruese me lazer CO2.2.Makina prerëse me thikë vibruese.3. Makinë prerëse plazma dhe kështu me radhë.

shikoni më shumë
Psena zgjidhni

Pse na zgjodhet ne

 • Ne bashkëpunuam me furnizuesin e markës Famous në të gjithë botën
  Ne bashkëpunuam me furnizuesin e markës Famous në të gjithë botën
 • Kontroll dhe menaxhim i rreptë.
  Kontroll dhe menaxhim i rreptë.
 • Manuali i përdorimit/CD/Shërbim online/Trajnim falas në fabrikë/Trajnim në vendin e klientëve
  Manuali i përdorimit/CD/Shërbim online/Trajnim falas në fabrikë/Trajnim në vendin e klientëve
 • Mbi 5000 komplete të prodhuara/vit. Ne do të ofrojmë shërbim profesional dhe në kohë për çdo porosi.
  Mbi 5000 komplete të prodhuara/vit. Ne do të ofrojmë shërbim profesional dhe në kohë për çdo porosi.
 • Pse na zgjodhet ne

  Produktet tona

  Nderi dhe Certifikata

  Lavdërimi i klientit

  Paketimi dhe transporti

  • f2104341
  • 9aa34ddf
  • 117b1882
  • 04f7b1a5
  • 2a83bdb1
  • dgdffg (1)
  • dgdffg (2)
  • dgdffg (3)
  • dgdffg (4)
  • dgdffg (5)
  • dfgd
  • sdfs (1)
  • sdfs (2)
  • sdfs (3)
  • dfg
  Asgjë nuk mund të shohësh rezultatin përfundimtar personalisht.Shihni nëse një makinë lazer LXSHOW është e përshtatshme për ju duke marrë një broshurë me mostra të gdhendura me lazer.
  KËRKESË TANI Merrni një broshurë dhe mostra falas

  Vizita e klientit

  Ekipi i kompanisë

  • 1
  • 20
  • 19
  • 18
  • 17
  • 16
  • 15
  • 14
  • 13
  • 12
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2

  FAQ MË TË NDIHMËSHME

  • Po garancia?

   Makina me pjesët kryesore (përjashtuar materialet harxhuese) do të ndërrohet pa pagesë (disa pjesë do të mirëmbahen) nëse ka ndonjë problem gjatë periudhës së garancisë.
   1. Makinë prerëse me lazer me fibra: 3 vjet garanci për cilësinë.
   2. Makinë prerëse me thikë vibruese: 2 vjet garanci për cilësinë.
   3. Makinë prerëse plazma: 2 vjet garanci për cilësinë.
   4. Makina e shënjimit me lazer: 3 vjet garanci për cilësinë.
   5. Makinë saldimi me lazer: 2 vjet garanci për cilësinë.
   6. Makinë prerëse plazma: 2 vjet garanci për cilësinë
  • Nuk e di se cila është e përshtatshme për mua?

   Ju lutem më tregoni tuajën
   1.Makina e prerjes me lazer me fibra:
   1) Madhësia maksimale e punës: zgjidhni modelin më të përshtatshëm.
   2) Materialet dhe trashësia e prerjes: Fuqia e gjeneratorit lazer.
   3) Industritë e biznesit: Ne shesim shumë dhe japim këshilla për këtë linjë biznesi.
   2. Makinë prerëse me thikë vibruese:
   1) Madhësia maksimale e punës: zgjidhni modelin më të përshtatshëm.
   2) Materialet: zgjidhni prerësin më të përshtatshëm të thikës.
   3) Trashësia e prerjes: Fuqia e prerësit të thikës
   4) Efekti i mostrës së prerjes: konfirmoni thikën e përshtatshme përsëri dhe nëse CCD ose pjesë të tjera opsionale nevojiten apo jo.
   5) Industritë e biznesit: Ne shesim shumë dhe japim këshilla për këtë linjë biznesi.
   3. Makinë prerëse plazma:
   1) Madhësia maksimale e punës: zgjidhni modelin më të përshtatshëm.
   2) Materialet dhe trashësia e prerjes:: zgjidhni fuqinë më të përshtatshme.
   4. Makina e shënjimit me lazer:
   1) Madhësia maksimale e punës: Ne mund të bëjmë madhësinë e punës me 110 * 100 mm ----- 300 mm * 300 mm.
   2) Materialet dhe efekti i shënimit: ne do të kontrollojmë nëse makina jonë është e përshtatshme për ju apo jo dhe do të zgjedhim fuqinë më të përshtatshme dhe pjesët opsionale.
   5. Makina e saldimit me lazer:
   1) Produktet dhe materialet e produkteve tuaja
   2) Thellësia e saldimit
   3) distanca midis gishtërinjve të një saldimi
   4) Industritë e biznesit: Ne shesim shumë dhe japim këshilla për këtë linjë biznesi.
   6.Makina e pastrimit me laser
   1) materialet tuaja
   2) çfarë lloj papastërtie
   3) trashësia e papastërtisë suaj
  • Kushtet e pagesës?

   Sigurimi i tregtisë Alibaba / TT / West Union / Payple / LC / Cash dhe kështu me radhë.
  • A keni dokument CE dhe dokumente të tjera për zhdoganim?

   Po, ne kemi origjinale.Në fillim do t'ju tregojmë dhe dhe pas dërgesës do t'ju japim CE/listën e paketimit/Faturën tregtare/kontratën e shitjes për zhdoganimin.
  • Nuk di si të përdor pasi të marr apo kam problem gjatë përdorimit, si të bëj?


   1) Ne kemi manual të detajuar përdoruesi me fotografi dhe CD, ju mund të mësoni hap pas hapi. Dhe përditësimin e manualit tonë të përdoruesit çdo muaj për mësimin tuaj të lehtë nëse ka ndonjë përditësim në makinë.
   2) Nëse keni ndonjë problem gjatë përdorimit, keni nevojë që tekniku ynë të gjykojë problemin diku tjetër do të zgjidhet nga ne.Ne mund të ofrojmë shikuesin e ekipit /Whatsapp/Email/Telefon/Skype me kamerë derisa të mbarojnë të gjitha problemet tuaja. Ne gjithashtu mund të ofrojmë shërbimin e derës nëse keni nevojë.
  • Koha e dërgimit


   1.Makina e prerjes me lazer me fibra: Konfigurimi i përgjithshëm:15 ditë.Personalizuar: 15-25 ditë pune.
   2.Makina prerëse me thikë vibruese: Konfigurimi i përgjithshëm:7 ditë.Personalizuar: 7-12 ditë pune.
   3.Makina prerëse plazma: Konfigurimi i përgjithshëm:5 ditë.Personalizuar: 5-7 ditë pune.
   4.Makina e shënjimit me lazer: Konfigurimi i përgjithshëm:3 ditë.Personalizuar: 5-7 ditë pune.
   5. ditë Makinë saldimi me laser: Konfigurimi i përgjithshëm: 3 ditë.Personalizuar: 5-7 ditë pune.
   6.Makina e pastrimit me lazer:5-10 ditë pune.

   Udhëzues përdorimi MË TË NDIHMËSHEM

   • Prerës vibrues i thikës
    Prerës vibrues i thikës
   • Përpunimi i shënjimit me lazer
    Përpunimi i shënjimit me lazer
   • Makinë prerëse me laser me fibra
    Makinë prerëse me laser me fibra
   • Makinë saldimi me lazer
    Makinë saldimi me lazer
   shikoni Më shumë